Vabljen_a, da se pridružiš našemu poletnemu bralnemu izzivu Knjiga zažiga!
Na kratko:
- Vse gradivo dobiš in oddaš v vseh naših štirih knjižnicah (Divača, Komen, Hrpelje–Kozina, Sežana).
- Izpolniš najmanj 8 izzivov.
- Dobiš za nagrado nalepke. Z njimi po svoje opremiš Srečkovo sobo.
- Oddaš svoje podatke, da te lahko septembra povabimo na nagradno srečanje.

In še malo več podatkov:
Izziv je namenjen raziskovanju knjižnice in knjig, branju izven meja navade, ustvarjanju in druženju. Letos ustvarjamo Srečkovo hišo.
Kakšna je njegova hiša? Kakršno si zamisliš. Ni samo Srečkova, tudi tvoja je. V njej je veliko prostora za ustvarjanje. Ob opravljenih izzivih v sobo nalepiš nalepke, sobo lahko pobarvaš, dopolniš s pohištvom, skratka, ustvarjaš tako kot Srečko.
Pripravili smo 4 sobe, ki jih lahko do konca poletja izrežeš, in iz njih sestaviš hišo. Vsako naslednjo sobo dobiš, ko dokončaš vseh 8 izzivov prejšnje sobe.
Za sodelovanje na zaključni prireditvi je dovolj že prva soba, samo oddaj svoje podatke na obrazcu, ki ga najdeš na listu z drugo, tretjo in četrto sobo.

